Reading
 
NOTES
eNOTES JAR 2018 Print E-mail
eNOTES JAR 2018
 
eNOTES Print E-mail

NOTES JAR 2018

NOTES JESEŇ 2016

NOTES JAR 2017

 
NOTES JESEŇ 2013 Print E-mail
Notes Jeseň 2013
 
JESEŇ 2011 Print E-mail
Jeseň 2011

Milé čitateľky, milí čitatelia, dostáva sa k vám jesenný NOTES! Po dlhom, ale krásnom závere leta nás predsa len premohla farbistá jeseň. Zastihla nás, ako každý rok, nepripravených, namosúrených a uzimených... Stále čakáme, že sa už-už vyjasní a prídu opäť slnkom zaliate dni príjemných teplôt. Tak ako každý vek má svoje čaro, tak aj každé ročné obdobie má svoju príjemnú príchuť... Len ju treba objaviť a správne vychutnať. Čo krajšie môže byť, ako vôňa pečených gaštanov, pohár dobrého mladého vína či lístie tancujúce v povetrí s nádychom nostalgie za letom. Prvé uzimené tváre, skrehnuté
ruky či horúce dúšky čaju z byliniek, to všetko práve teraz zažívame a práve teraz nám to chutí...

 
JAR 2011 Print E-mail
Jar 2011

 

Milí naši čitatelia,
sme radi, že sa s vami po dlhšom čase stretávame na stránkach časopisu NOTES. Jedenásty ročník štartujeme v tradičnom jarnom duchu a štýle, v ktorom sa budeme venovať najmä téme čítania, keďže v apríli štartujeme už desiaty ročník Týždňa hlasného čítania. Prílohu k tejto milej detskej akcii, ktorej hlavným cieľom je podpora a rozvoj hlasného čítania dospelých deťom, môžete nájsť vo vnútri tohto vydania, ako aj na stránke www.zdruzenieorava.sk.

 
JESEŇ 2010 Print E-mail
Jeseň 2010

Zborníkl z konferencie Inovácie v škole.

Milé čitateľky, milí čitatelia,
víta vás jesenné vydanie NOTESu. Ako ste si mohli prečítať v podtitule časopisu, toto číslo je venované zborníku z konferencie Inovácie v škole 2009. Obsahuje odprezentované príspevky, ktoré sa tešili veľkému záujmu medzi účastníkmi na pracovných dielňach a plenárnych zasadnutiach.

 
JAR 2010 Print E-mail
Jar 2010

 

Milé čitateľky, milí čitatelia,
stretávame sa na stránkach jedenásteho ročníka časopisu NOTES. Každoročne sa snažíme prinášať vám nové a nové informácie, nápady a skúsenosti vašich kolegov učiteľov. Tento rok sme museli pristúpiť k zefektívneniu našich zdrojov, a tak sme sa rozhodli vydať iba dve čísla NOTESu – Jar a Jeseň. Budeme sa snažiť zachovať kvalitu a zhustiť obsah príspevkov do dvoch čísel. Predpokladáme, že ide len o dočasné riešenie a chceme veriť, že v roku 2011 nám už situácia dovolí vrátiť sa k pôvodnej periodicite. Ďakujeme za pochopenie a dúfame, že nám zachováte svoju priazeň aj naďalej.

 

 
Zima 2009 Print E-mail
Zima 2009

 Milé čitateľky, milí čitatelia,
prihovárame sa k Vám poslednýkrát v tomto roku. Máme za sebou obdobie plné naplnených i nenaplnených túžob, predstáv a nápadov. Obdobie, v ktorom sme strácali i získavali. Tak ako každý rok, i tento bol pre mnohých z nás bohatý na Nové i Osvedčené, i Tvorivé, i Efektívne Stratégie (NOTES) doma i v práci. Na to pekné spomínajme čo najdlhšie, na to zlé rýchlo zabudnime, aby sme do nového roku vykročili tou správnou pevnou a istou nohou.

 
Zborník 2009 Print E-mail

Zbornik 2009

NOTES Jeseň 2009

Milé čitateľky, milí čitatelia,
jeseň klope na dvere a tak isto aj my s novým vydaním NOTES-u. Vône sušených hríbov sa šíria po širokom okolí a pomaly začíname zbierať jesenné zásoby do svojich domácností. Sme radi, že sa aj nám podarilo zozbierať minuloročnú úrodu a vložiť ju na stránky časopisu a veríme, že Vám ňou spríjemníme krátiace sa dni.

 
NOTES Leto 2009 Print E-mail
Milé čitateľky, milí čitatelia,
letné vydanie NOTESu sa vám práve dostáva do rúk. Pomaly sa končí školský rok a všetci sa rozutekáme, aby sme nazbierali nové sily do ďalšieho školského roku.
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Results 1 - 10 of 25