Reading
 
Home arrow Akcie
Akcie
Seminár Projektu Občan 2010 Print E-mail
Projekt Občan: Výchova k aktívnemu občianstvu
 
Valné zhromaždenie Print E-mail

Oznamujeme všetkým členom Združenia Orava, že Valné zhromaždenie sa bude konať dňa 7.novembra 2009 o 13.00 hodine v hoteli Permon, Podbanské, počas konferencie Inovácie v škole.

Tešíme sa na Vašu účasť.

 
6.-8. november 2009 Print E-mail
Inovácie v škole 2009

 

Aká bola konferencia?

 
Inovácie v škole 2009 Print E-mail
Konferencia 2009
 
Súťaž Juvenes Translatores Print E-mail

Súťaž Juvenes Translatores

 
Inovácie v škole 2009 Print E-mail
Inovácie v škole 2009
 
26.-27. februára 2009 PROJEKT OBČAN - seminár Print E-mail

 

Výchova k aktívnemu občianstvu

 

Pozvánka na seminár

ktorý sa uskutoční v dňoch

26. - 27. februára 2009

v City Hotel Park, Dolný Kubín

 

organizovaného Združením Orava pre demokraciu vo vzdelávaní

za podpory medzinárodného programu výchovy k občianstvu CIVITAS.

 

 
7.-9. november 2008 - Inovácie v škole 2008 Print E-mail

Vysoké Tatry

 
Týždeň hlasného čítania 2003 v ohlasoch Print E-mail
Druhý ročník Týždňa hlasného čítania je za nami a sme veľmi radi, že opäť môžeme uverejniť niektoré postrehy a reakcie učiteľov, detí i rodičov, ktorí sa tejto akcie zúčastnili. Tešíme sa, že tohtoročný "Týždeň" prilákal aj množstvo „nováčikov", ktorí sa do hlasného čítania zapojili po prvýkrát, ale rovnako nás potešili kresbičky a plániky detí, ktoré túto hru už poznali od vlani. Tento rok sme Týždeň hlasného čítania obohatili aj o aktivitu pre starších žiakov a jej odozva bola veľmi pozitívna. V tomto roku sa do žrebovania zapojilo viac než 200 tried z celého Slovenska. Tento počet v nás len utvrdzuje presvedčenie, že deťom sa páči, keď im čítajú druhí, čo ich motivuje k tomu, aby potom samy častejšie siahali po knižkách. Veríme, že táto akcia aj vo Vašom okolí opäť prispela k dobrej nálade, rozvoju kamarátstva medzi dieťaťom a knihou a pripomenula hodnotu čítania, ako nám o tom mnohí z Vás napísali.
 
Týždeň hlasného čítania 2002 v ohlasoch Print E-mail
Týždeň hlasného čítania je za nami, ale zážitky a skúsenosti s ním spojené zostali. Triedy, školy, knižnice, ale aj jednotlivci, ktorí sa doň zapojili v rôznych kútoch Slovenska, dali tejto akcii rôzne živé a originálne podoby. Hru "S knihou do sveta fantázie" sme pripravili pre deti predškolského veku a pre 1. a 2. stupeň základných škôl a sme nesmierne radi, že sa Vám môžeme pochváliť veľkým úspechom tejto milej akcie. Zapojilo sa 135 jednotlivých tried z celého Slovenska. Do kancelárií Združenia Orava sme dostali veľké množstvo pestrofarebných hracích plánov a musíme povedať, že ich prezeranie nám spríjemnilo nejeden deň. Z reakcií žiakov, učiteľov, ako aj rodičov bolo vidno, že sa táto hra tešila veľkej obľube, a že by si ju radi zopakovali znova.
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 Next > End >>

Results 61 - 70 of 79